0
Twój koszyk jest pusty.

Żywe Mumio (pierwotne) to produkt przyrodniczy.


Żywe mumijo
Żywe mumijo

Odkryjcie sekret Żywego Mumijo Asil w pierwotnej postaci.

Żywe Mumio jest skuteczne, suplementy z mumio z zawartością konserwantów i cukrów, szkodzą.

Zachęcamy do zdrowotnej przygody.Przygotujcie mumijo do picia,balsam,wzbogacajcie wszelkie kosmetyki.Stworzenie własnego preparatu z Żywym Mumijo(pierwotnym) to gwarancja, że wiesz co pijesz i nie przepłacasz.

 

 

ŻYWE MUMIJO ASIL W  PŁYNIE.

Na chłodnym nośniku. Dobra woda,zioła, mleko, naturalne soki.

Przygotować na bieżąco. Bierzemy 10ml wybranego płynu, odmierzamy porcję mumio załączoną szpatułką,mieszamy w płynie i wypijamy raz lub 2 x dziennie. Na czczo rano i po ostatnim posiłku wieczornym. Świeże, czyste bez dodatków.Tylko takie jest skuteczne.

 

BALSAMY i MAŚCI.

Dodaj Żywe Mumijo do aptecznych maści na konkretne schorzenia - bielactwo,żylaki,egzemy,stawy,trądzik,łuszczycę,przeciwbólowe itp.

Każda maść (krem) stanie się balsamem, jeżeli do 20g maści (kremu) dodamy3g mumio.

ŻYWE  MUMIJO i MIÓD.

To doskonały preparat uodparniający,dla dorosłych, jak i dzieci. Silniejszy niż czosnek i korzeń żeń szeń.Na 300ml miodu dodaj 1,5g Żywego Mumijo, porządnie rozmieszaj.

ŻYWE  MUMIJO z KOSMETYKAMI.

Wzbogać kremy,emulsje,mydła w płynie,szampony,toniki,maseczki do twarzy,pastę do zębów. Znacznie ulepszysz kosmetyki o walory, jakie niesie Żywe Mumijo, ten przyrodniczy, naturalny skarb.

 

PASTA  DO  ZĘBÓW z ŻYWYM MUMIJO.

Dodaj Żywe Mumijo do pasty do zębów, ale możesz też wykonać bardzo zdrową pastę. Mieszasz 0,5g Żywego Mumijo z 50g sody oczyszczonej. Po dokładnym wymieszaniu, dodaj 50g oleju kokosowego roztopionego w kąpieli wodnej.Możesz "dosłodzić" pastę np. stevią i dodać kilka kropel olejku zapachowego np. mięta. Pastę przełóż do szklanego słoika.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ASKLEPIOS Bóg sztuki lekarskiej
ASKLEPIOS Bóg sztuki lekarskiej

UWAGA!!!

  •  nie kupuj bezwartościowego mumijo wysuszonego w wysokich temperaturach, sproszkowanego, czy w formie tabletek, skałek lub z domieszkami konserwantów i innych substancji(np.cukier) niszczących właściwości mumio i Twoje zdrowie.
  • żaden suplement z mumio nie był NIGDY badany i nie posiada udowodnionych właściwości leczniczych.
  • żywe mumijo asil tylko z natury, czyste, pierwotne nie przetworzone a skuteczne.