0
Twój koszyk jest pusty.

Prawdziwe mumijo jest jedno - pierwotne.


Żywe mumijo
Żywe mumijo

Odkryjcie sekret Żywego Mumijo w pierwotnej postaci.

Zachęcamy do zdrowotnej przygody.Przygotujcie mumijo do picia,balsam,wzbogacajcie wszelkie kosmetyki.Stworzenie własnego preparatu z Żywym Mumijo(pierwotnym) to gwarancja, że wiesz co pijesz i nie przepłacasz.

 

 

ŻYWE MUMIJO  W  PŁYNIE.

Na dowolnym, chłodnym nośniku. Woda przegotowana,herbata,zioła mleko, sok owocowy, z roślin  lub warzywny.

Przygotować na bieżąco. Bierzemy 10ml dowolnego płynu do picia, odmierzamy porcję mumio załączoną szpatułką,mieszamy w płynie i wypijamy raz lub 2 x dziennie. Na czczo rano i po ostatnim posiłku wieczornym. Świeże, czyste bez dodatków.Najbardziej skuteczne.

 

BALSAMY i MAŚCI.

Dodaj Żywe Mumijo do aptecznych maści zakupionych na konkretne schorzenia - bielactwo,żylaki,egzemy,stawy,trądzik,łuszczycę,przeciwbólowe itp.

Każda maść (krem) stanie się balsamem, jeżeli do 20g maści (kremu) dodamy3g mumio.Odradzamy oferowane balsamy na chemicznej wazelinie.

ŻYWE  MUMIJO z MIODEM.

Stworzysz w ten sposób idealny,odpornościowy zestaw utrzymujący zdrowie we właściwej kondycji. Żywe Mumijo i miód to doskonały preparat uodparniający,dla dorosłych, jak i dzieci. Silniejszy niż czosnek i korzeń żeń szeń.Na 300ml miodu dodaj 1,5g Żywego Mumijo, porządnie rozmieszaj.

ŻYWE  MUMIJO z KOSMETYKAMI.

Wzbogać kremy,emulsje,mydła w płynie,szampony,toniki,maseczki do twarzy,pastę do zębów. Znacznie ulepszysz kosmetyki o walory, jakie niesie Żywe Mumijo, ten przyrodniczy, naturalny skarb.

 

PASTA  DO  ZĘBÓW z ŻYWYM MUMIJO.

Dodaj Żywe Mumijo do pasty do zębów, ale możesz też wykonać bardzo zdrową pastę. Mieszasz 0,5g Żywego Mumijo z 50g sody oczyszczonej. Po dokładnym wymieszaniu, dodaj 50g oleju kokosowego roztopionego w kąpieli wodnej.Możesz "dosłodzić" pastę np. stevią i dodać kilka kropel olejku zapachowego np. mięta. Pastę przełóż do szklanego słoika.

ASKLEPIOS Bóg sztuki lekarskiej
ASKLEPIOS Bóg sztuki lekarskiej

UWAGA!!!

  •  nie kupuj bezwartościowego mumijo wysuszonego w wysokich temperaturach, sproszkowanego, czy w formie tabletek, skałek itp.
  • żywe mumijo w swej pierwotnej postaci,jest doskonałym skarbem natury posiadającym właściwości lecznicze.
  • korzystaj tylko z żywego mumijo,porzuć drogie suplementy. Nigdy nie będziesz wiedział, czy i ile jest w nich mumio oraz jakiego.
  • z żywego mumijo sam zrobisz  preparaty, zdecydowanie tańsze i zdrowsze od proponowanych cudo-suplementów.
  • żywe mumijo w swej pierwotnej postaci,to nie sekret, to dar natury z którego, dla wlasnego zdrowia,warto korzystać.